Rezervimi Online

Rezervimi Online

Kompleksi Muja

Kompleksi Muja e ka nisur kete aktivitet 4 vjet me pare si nje biznes familjar por ideja e saj ka qene ti ofrojme miqve me shume se sa thjesht nje biznes, ngrohtesi familjare, sherbim perfekt dhe komfort funksional. Kompleksi Muja ndodhet ne qender te plazhit Velipoje dhe vetem 2 minuta larg bregdetit te Velipojes. 

Ne kompleksin tone mund te gjeni 9 dhoma hoteli dhe 24 apartamente dhe ju ofrohet shërbim i një cilësie të lartë, komoditeti i një hoteli luksoz, dhe restorantit me kuzhinën e shijshme, një pistë  për të shijuar ushqimin e shijshëm, pijet, dhe ëmbëlsirat, parking dhe internet falas si dhe shumë lehtësira të tjera në mënyrë që qëndrimi juaj të jetë sa më i këndshem pranë kompleksit tonë.

Nëse udhëtoni si turist apo për çështje pune, Kompleksi Muja ju ofron të gjitha komoditetet për të cilat keni nevojë!

Hotel

Ne kompleksin tone mund te gjeni 9 dhoma hoteli luksoze dhe me kushtet me fantastike per te kaluar pushimet tuaja te paharrueshme.

Dhomat e hotelit jane per 4 persona dhe kane te perfshire 1 shtrat Dopio dhe 1 Marinare.

Ne dhomat e hotelit ka te perfshire Televizor, Kondicioner, Tualet, Wi-Fi. Te gjithe klientet e hotelit kane te perfshire mengjezin dhe parkingun falas.

 

Cmimet: