Rezervimi Online

Rezervimi Online

Kompleksi Muja

1 Qeshore - 30 Qeshore

 

1 Korrik - 15 Korrik

16 Korrik - 31 Gusht

 

Sherbimet

Hotel

Ne Kompleksin tone do te gjeni komfortin e kerkuar... I ndodhur qender te Velipojes dhe vetem 2 minuta larg plazhit Velipoje , ofron nje rehati maksimale, qetesi dhe eksperience unike.

Lexo Me Shume

Restorant

Restorant 4 Stinet Velipoje pasqyron nje filozofi gatimi inovative, nderkohe qe ruan kulturen lokale te ushqimit dhe traditat e plazit te velipojes.
Jeni Te Mirepritur.

Lexo Me Shume

Bar Kafe

Freskia e detit Adriatik si dhe stili perfekt i verandes tone ju ofron nje vend perfekt qe te shijoni pijen tuaj te preferuar.

Parking & Wi-Fi

No kompleksin tone ju ofrohet parking dhe internet falas.

Vendndodhja

Rreth Nesh

Kompleksi Muja e ka nisur kete aktivitet 4 vjet me pare si nje biznes familjar por ideja e saj ka qene ti ofrojme miqve me shume se sa thjesht nje biznes, ngrohtesi familjare, sherbim perfekt dhe komfort funksional. Kompleksi Muja ndodhet ne qender te plazhit Velipoje dhe vetem 2 minuta larg bregdetit te Velipojes. 

Ne kompleksin tone mund te gjeni 9 dhoma hoteli dhe 24 apartamente dhe ju ofrohet shërbim i një cilësie të lartë, komoditeti i një hoteli luksoz, dhe restorantit me kuzhinën e shijshme, një pistë  për të shijuar ushqimin e shijshëm, pijet, dhe ëmbëlsirat, parking dhe internet falas si dhe shumë lehtësira të tjera në mënyrë që qëndrimi juaj të jetë sa më i këndshem pranë kompleksit tonë.

Nëse udhëtoni si turist apo për çështje pune, Kompleksi Muja ju ofron të gjitha komoditetet për të cilat keni nevojë!

Galeri